Akce Poctivcům ½ úroku zpět odměňuje za řádné splácení

Dne 1. 2. 2017 spustila společnost TOMMY STACHI s.r.o. novou akci pro poctivé klienty, která potrvá až do 31. 3. 2017. Všichni, kteří si v tomto období sjednají novou půjčku nebo si refinancují tu současnou, mohou za její řádné splácení získat polovinu zaplacených úroků zpět.

Jak se můžete stát poctivcem

Akce se vztahuje na Snadnou půjčku, která je hlavním produktem společnosti TOMMY STACHI s.r.o., ve výši 5 000 – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců. Pokud si ji sjednáte v období od 1. 2. 2017 do 31. 3. 2017 a následně ji budete řádně splácet, dostanete každý půlrok část zaplacených úroků zpět, a to v postupně se navyšujících částkách. Pokud budete svědomití po všechna půlroční období, celkový součet odměn, které jste v průběhu splácení získali, bude roven polovině všech zaplacených úroků! Stane-li se, že se v některé platbě opozdíte, možnost získat odměnu tím neztratíte. Sice ji nezískáte v konkrétním půlročním cyklu a následně budete začínat od výše první odměny, ale hned v dalším období může být část zaplacených úroků opět Vaše!

Něco navíc – dlouhodobá akce Tisícovka za kámoše

Společnost neodměňuje pouze za řádné splácení, zajímavé peníze můžete získat i za doporučování svých kamarádů a známých, kteří ještě nejsou evidováni v databázi společnosti. Pokud s nimi bude uzavřena nová smlouva a následně bude zaplacena první splátka z této zápůjčky, těšit se můžete na 1 000 Kč za každou doporučenou osobu. Společnost se navíc může pochlubit velmi snadným procesem doporučení – kamarádům stačí pouze odeslat odkaz, který naleznete v Klientském centru společnosti.

O společnosti TOMMY STACHI

Již od roku 2004 TOMMY STACHI s.r.o. poskytuje svou Snadnou půjčku všem, kteří si potřebují půjčit rychle a bez zbytečného papírování. Od společnosti můžete vždy očekávat individuální přístup, při kterém se najde optimální řešení Vaší situace, férovou a jasnou smlouvu, transparentnost a přísné ověření Vaší schopnosti půjčku splácet. Při podání žádosti neudáváte účel, na který peníze potřebujete, a pro získání půjčky nemusíte mít ručitele ani nemovitost k zástavě. Bát se nemusíte skrytých poplatků a v případě, že budete chtít půjčku předčasně splatit, můžete tak učinit zcela zdarma. Při sjednání na pobočce získáte peníze v hotovosti do 20 minut, při vyřízení online Vám smlouvu přiveze kurýr a peníze Vám budou převedeny na účet do 24 hodin od jejího podpisu.

[RS]

-PR-