Jak řešit nedostatek peněz před výplatou?

Máte nečekané výdaje pro děti do školy v podobě tábora, školy v přírodě či pomůcek, rozbilo se auto, pračka či myčka? Standardně by každá rodina měla mít alespoň minimální rezervu. Co dělat, když rezervu nemáte a do výplaty zbývá pár dní? Vhodným řešením je půjčka před výplatou.

V čem spočívá výhoda půjčky před výplatou?

Výhoda půjčky před výplatou spočívá především v tom, že si je možné půjčit pouze menší částky, na několik málo dní. Půjčka před výplatou je krátkodobá a především neúčelová půjčka. Je určena pro žadatele starší 18 let, kteří mají alespoň minimální příjem.

Výhody a nevýhody půjčky před výplatou:

  • první půjčka zdarma až 10 000 Kč (dle typu společnosti)
  • k vyřízení stačí pouze platný OP
  • peníze lze použít na cokoliv
  • sjednání online, bez docházení na pobočku
  • peníze do 15 minut na váš bankovní účet

Výhodné jsou tyto půjčky pro osoby s nižšími příjmy. Studenti nemusí dokládat potvrzení o studiu, půjčka je velice diskrétní. Veškerá komunikace probíhá prostřednictvím sms zpráv a emailu. O vaší půjčce se tak nemusí dozvědět nikdo z vašeho okolí. Ne každý se rád chlubí tím, že si půjčuje peníze.

Základní vlastnosti půjčky před výplatou

Půjčka před výplatou je možné sjednat i o víkendu, navíc existuje sms půjčka, kterou vyřídíte po telefonu pomocí sms zprávy. Půjčka je nenáročná na požadavky, což urychluje celý proces sjednávaní a vyplacení půjčky. Peníze můžete získat do 15 minut převodem na účet. Pro nové zákazníky nabízí řada společností první půjčku zdarma. V případě, že nemůžete půjčku splácet, je možné si odložit termín splátky až do další výplaty. S malou půjčkou zacházejte stejně obezřetně, jako když si sjednáváte dlouhodobou půjčku. Využívejte online srovnání produktů.

Vyjít s penězi do výplaty je pro mnohé problém

Stále se zvyšující standard a životní styl má za následek, že mnohé rodiny mají problém s penězi do výplaty vyjít. Mnohdy pak hledají alespoň menší finanční obnos, který jim pomůže na těch pár dní zalepit díru v rozpočtu. Zažádat o rychlou půjčku si může kdokoliv a kdykoliv. Stačí mít k tomu zařízení s připojením na internet a pár minut vyčkat na schválení žádosti.

Vybrat si můžete z celé řady společností, které poskytují tuto nebankovní půjčku. V případě neschopnosti splácet si půjčku jednoduše prodloužíte. U dané společnosti nesmíte mít nesplacené předchozí závazky. První půjčka vás k ničemu nezavazuje. Sjednání je rychlé a jednoduché, velice přehledné. Spolu s registrací získáte také přístup do svého uživatelského účtu, kde máte kompletní přehled o všech svých půjčkách, přehled smluv, veškeré obchodní podmínky, datum splátek a další důležité údaje.

-PR-