Podnikejte na dobré adrese a snižujte náklady

Podnikání je vždy spojeno se spoustou různých výdajů, kterým se bohužel nevyhnete. Jednou z velkých položek v rozpočtu začínajícího podnikatele je pronájem kanceláří. Snem každého je mít kancelář v centru města na skutečně lukrativní adrese, ale platit za ni co nejméně peněz. Tyto dva požadavky jsou logicky protichůdné.

ZAŘIĎTE SI REPREZENTATIVNÍ VIRTUÁLNÍ SÍDLO

Mít dobrou adresu se ale vyplatí. Na zákazníky bude působit mnohem důvěryhodněji sídlo v centru hlavního města, než někde na okraji nebo v malé vesnici. Jak to zařídit? Existuje možnost vybavit si virtuální sídlo Bratislava, které vám zajistí reprezentativní adresu uprostřed slovenského hlavního města. Co vám tato služba přinese?

  • Pronájem kancelářských a zasedacích prostor za velmi příznivou cenu
  • Příjem a úschovu písemností, oznamování došlé pošty mailem
  • Doposílání pošty na vámi vybranou adresu
  • Skenování přijatých zásilek včetně faxů
  • Zřízení a provozování internetu a mailových služeb

Zařízením sídla tohoto typu ušetříte část finančních prostředků, které můžete investovat do rozvoje firmy.

KUPTE SI SPOLEČNOST BEZ ZÁVAZKŮ

Jestliže si chcete ušetřit starosti se zahájením podnikání, nabízíme ready made sro, společnosti, které jsou založené přímo kvůli odprodeji potenciálním klientům. Nikdy nevykonávaly žádnou činnost, a proto ani nemají žádné závazky ani pohledávky. Ovšem samozřejmostí je u nich splacené základní jmění, zároveň jsou zapsány v Živnostenském a Obchodním rejstříku a na Daňovém úřadu. Ušetříte tedy čas strávený byrokracií.

OMEZUJTE ÚČINNĚ PROVOZNÍ NÁKLADY

Každé podnikání jakéhokoli druhu zároveň přináší nutný provoz kanceláře. Jestliže chcete snížit režii, objednejte si náplně do tiskáren levně a výrazně ušetříte. Výhodný nákup tonerů znamená velkou úsporu v provozních nákladech firmy, což rozhodně oceníte.

-PR-