Získejte peníze navíc na Vaši dovolenou – zn. ZDARMA

A to částku až 8 000 Kč se splatností až 30 dnů. Díky rychlé půjčce od společnosti Zaplo Finance se letos na dovolené tedy nebudete muset omezovat.

Stačí pouze, když splníte několik jednoduchých (a nijak obtížných) podmínek:

  • berete si Vaši první půjčku u Zaplo Finance
  • půjčujete si max. 8 000 Kč
  • půjčené peníze včas vrátíte (max. po 30 dnech)
  • nemáte půjčeno u žádné jiné nebankovní společnosti

Půjčku vyřídíte online, nemusíte nikam docházet

Akce „první půjčka zdarma“ je v tuto chvíli neomezená, půjčit si můžete snadno přímo na webu společnosti Zaplo Finance (celý proces žádosti probíhá online, nemusíte nikam chodit, nikdo nebude chodit k Vám), kompletní zpracování žádosti Vám nezabere více jak 5 minut.

Informaci o tom, jestli Vaše žádost byla schválena, Vám Zaplo Finance sdělí do několika minut po odeslání žádosti s tím, že peníze z půjčky můžete mít na Vašem běžném účtu již v den odeslání/schválení žádosti (podle toho, u které banky máte veden běžný účet).

Serióznost a transparentnost nabídky Zaplo Finance potvrzují i nezávislí analytici

Rychlá půjčka společnosti Zaplo Finance se umístila na 2. místě nedávno publikovaného testu odborného webu Bankovni-Poplatky.com, kdy v porovnání s vítězem nabízí tyto výhody:

  • akce „první půjčka zdarma“
  • poskytnutí první půjčky ve výši až 8 000 Kč
  • poskytnutí opakované půjčky ve výši až 15 000 Kč

Analytici na rychlé půjčce Zaplo Finance hodnotili kladně transparentnost nabídky, možnosti klientů v případě pozdního splácení, úroveň komunikace se společností i použití nestandardních ručitelských závazků, kdy Zaplo Finance nevyžaduje po klientech směnku ani rozhodčí doložku.

Pokud tedy odjíždíte na dovolenou pár dnů před termínem výplaty a nemáte našetřeno tolik, kolik byste si představovali, neváhejte a řešte Vaši situací nebankovní půjčkou od společnosti Zaplo Finance. Půjčku s nižším úrokem, než je 0 % (i RPSN činí %, vrátíte prostě pouze to, co si půjčíte) na trhu nenajdete.

-PR-