Jak začít rychle podnikat?

Začátky podnikání jsou vždy těžké. Potřebujete vyřídit spoustu úředních formalit, což vás stojí velké množství času. Musíte mít pevné nervy na jednání s úřady. Obvykle vše nejde tak rychle, jak byste si představovali. Naštěstí existuje i cesta, jak začátky podnikání výrazně zrychlit.

SVĚŘTE BYROKRACII ODBORNÍKŮM

Určitě oceníte služby, umožňující založení s.r.o. v Čechách, které vám výrazně ulehčí vaše starosti začínajícího podnikatele. Snadným způsobem, jak se do víru podnikání vrhnout co nejdříve, je zakoupení předpřipravené ready made společnosti.

Co tento krok obnáší?

  • Jednoduše koupíte již založenou společnost.
  • Do 72 hodin od prvního kontaktu s námi se stáváte jednatelem společnosti.
  • Můžete podle potřeby ve společnosti změnit jednatele, obchodní jméno, společníky, sídlo, rozšířit předměty podnikání.

Pokud chcete společnost přímo založit, máte v ceně založení veškeré právní konzultace, přípravu dokumentů, vyřízení živnostenského oprávnění a zápisu do obchodního rejstříku, registraci pro daň z příjmů.

PODNIKEJTE V RÁMCI CELÉ EU

Plánujete-li v budoucnosti podnikat na celém území Evropské unie, vyplatí se vám založit Evropskou společnost. Nyní se nabízí otázka co je to Evropská společnost? Jde o kapitálovou společnost, obdobu akciové společnosti, ovšem vycházející z evropského práva. Může mít sídlo v jakémkoli státě EU a kamkoli přesídlit. Díky tomu si lze vybrat pro podnikání stát s nejlepšími daňovými podmínkami.

UŠETŘETE NÁKLADY NA TISK

Jakýkoli start a rozjezd podnikání je spojen s určitou administrativou, ať už přenecháte byrokracii odborníkům, nebo se do ní pustíte sami. V každém případě ale budete tisknout spoustu dokumentů, a proto určitě uvítáte, že nabízíme náplně do tiskáren, díky nimž ušetříte provozní náklady na tisk. Úspory za provoz kanceláře se samozřejmě pozitivně promítnou do vaší finanční bilance.

-PR-