Začněte podnikat s minimálními starostmi

Únavné vyřizování na úřadech čeká každého, kdo má v úmyslu začít podnikat. Mnoho lidí rozsáhlá administrativa odradí od podnikání. Místo hledání možností, jak docílit zisku, musí vyplňovat spoustu papírů. I v mezinárodních statistikách a průzkumech je naše země pověstná tím, že proces spojený s počátkem podnikání je u nás složitý. Jak si ho co nejvíce zjednodušit?

KUPTE SI JIŽ HOTOVOU SPOLEČNOST

Ulehčení celé administrativy zajistí prodej společnosti, která již má všechny náležitosti splněny. Jedná o takzvané ready made společnosti. V čem spočívají jejich přednosti?

  • Můžete se stát jejich vlastníky už pár hodin poté, co jste se rozhodli podnikat.
  • Uniknete legislativním průtahům spojeným se zakládáním firmy.
  • Společnosti nemají žádnou obchodní historii, takže vás nemohou dohonit žádné závazky z minulosti.
  • Firmy ready made jsou zapsané v Živnostenském a Obchodním rejstříku a přihlášené na Finančním úřadě a mají splacené základní jmění.

ZALOŽENÍ FIRMY ALL INCLUSIVE

Veškerá vstupní administrativa je vyřízena a vy se můžete hned věnovat tvorbě zisku.

Společnost Onlineinvest.sk vám zajistí založení společnosti včetně všech nezbytných dokumentů. Pokud se vám nehodí koupě ready made společnosti, je možné zařídit i založení nové firmy „all inclusive“, tedy včetně všech náležitostí, jako jsou živnostenská oprávnění, zápisy společnosti do Obchodního rejstříku a na Finančním úřadě a vyhotovení všech potřebných dokumentů. To vám ušetří čas, který budete moci investovat do rozvoje firmy.

JAK ZLEVNIT REŽII KANCELÁŘE?

Ovšem i když si necháte podnikatelskou administrativu předpřipravit, i tak vás nějaké úřadování při provozu kanceláře stejně čeká. Budete muset tisknout řadu dokumentů, a proto se vám budou hodit levné tonery Canon, díky nimž významně ušetříte. Snížit režii administrativy je samozřejmě vždy cílem podnikatele.

-PR-