Povinné ručení - ceník nabídek

Povinné ručení - ceník nabídek
Ilustrační foto | Zdroj: 

Najít nejlevnější povinné ručení by chtěl asi každý. Platit co možná nejméně, ale přitom si zajistit kvalitní služby v případě nehody. Jak tedy najít nejlevnější a přitom odpovídající povinné ručení?

Je zřejmé, že pro každé vozidlo a jeho majitele bude vypočítán cena povinného ručení jiná, a tudíž, že i nejlevnější pojištění vozidla nebude pro všechny stejné. Přesvědčit se o tom můžete snadno pohledem na ceník povinného ručení, který udává, kolik přibližně zaplatíte za pojištění při daném objemu motoru Vašeho vozu. Zohlednit pak v tomto krátkém přehledu můžete i bezeškodný bonus, který většina pojišťoven poskytuje.

Jak najít nejlevnější povinné ručení?

To, že nejlevnější povinné ručení není pro všechny stejné je tedy zřejmé. Jak ale najít právě to nejlepší pro Vás? Odpověď na tuto otázku Vám může dát jednoduchá kalkulace povinného ručení, kterou naleznete na mnohých internetových stránkách.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, kam je třeba zadat údaje o vozidle, Vás, jako vlastníkovi a o případném beznehodovém bonusu. O vozidle budou požadovány údaje jako typ a výrobce vozidla, rok výroby vozidla, objem a výkon motoru, ale třeba i to, zda vozidlo používá zimní pneumatiky. O sobě pak musíte sdělit zejména věk, místo bydliště, ale například i zda nejste lékař nebo držitel průkazu ZTP. To všechno totiž může mít na výslednou cenu povinného ručení vliv.

Výsledek kalkulace Vám bude nabídnut ihned prostřednictvím tabulky nabídek povinného ručení, které jsou pro Vás nejvhodnější. Po prostudování podrobných parametrů povinného ručení si pak můžete pojištění rovnou i sjednat, a to jak prostřednictvím online žádosti, tak po telefonu. Výhodou takového sjednání je skutečnost, že můžete se svým vozidlem vyjet téměř okamžitě. Zelenou kartu si totiž můžete před příchodem jejího originálu poštou vytisknout sami doma.

-PR-