Peníze a úspory

Chcete prodat dům nebo byt zatížený hypotékou? Přečtěte si jak to udělat rychle a s co nejmenšími náklady

Chcete prodat dům nebo byt zatížený hypotékou? Přečtěte si jak to udělat rychle a s co nejmenšími náklady

Někdy se to stává. Koupíte byt nebo dům na hypotéku s tím, že už v něm zestárnete. Okolnosti se však mění a vy rázem můžete stát před problémem, jak prodat nemovitost, za kterou stále splácíte hypotéku.

Státní sociální pomoc

Dávky státní sociální pomoci

Zcela nečekaně může přijít nemoc, úraz, ztráta zaměstnání, živelní pohroma nebo jakákoliv jiná nepříjemná událost a vy, jindy zcela soběstační, zjistíte, že se o sebe neumíte nebo nemůžete postarat. V mnohých takových případech pak můžete využít pomoc státu prostřednictvím služeb státní sociání pomoci.

Jak finančně náročné je studium na vysoké škole?

Jak finančně náročné je studium na vysoké škole

Vzdělání je v dnešní době důležité, ovšem investice do něj může být stejně vysoká jako koupě bytu. Je však téměř jisté, že se vynaložené finanční prostředky velmi rychle vrátí v podobě lepší práce a vyššího platu. Absolventi vysokých škol zřídkakdy zůstávají v řadách nezaměstnaných na úřadech práce.

Jak dobře prodat nemovitost a co vše musíte zařídit

Jak dobře prodat nemovitost a co vše musíte zařídit

Pokud se právě chystáte prodat nemovitost, máte na výběr buď se o vše postarat sami, nebo si vzít na pomoc realitního makléře. Obě varianty mají svá pro i proti. Pokud se rozhodnete, že si svůj byt nebo dům prodáte sami, musíte počítat, že vás to bude více času, než když svou nemovistost svěříte realitní kanceláři.

Stránky